اهداف راه اندازی

كنكاشي در افکار و باورها

 شنیدن قرآن به صورت آنلاین استغفار را فراموش نكن

اهداف راه اندازی

اهداف راه اندازی

وبگاه "كنكاشي در افکار و باورها" وابسته به "پایگاه اطلاعاتی مقالات و تحقیقات" از روز شنبه مورخه 14 شهریور ماه 1394 به طور رسمی آغاز به فعالیت نموده است .

این وبگاه اهداف پایگاه مادر یعنی "پایگاه اطلاعاتی مقالات و تحقیقات" را دنبال نموده و هدف آن دفاع از اسلام و مبارزه با معاندین و همچنین مبارزه با مشکلات اساسی جامعه امروز " بحران هویت " و " روشنفکری کاذب" شائع در میان جوانان جامعه ما می باشد .

از آنجا که رویکرد فعالیتی "پایگاه اطلاعاتی مقالات و تحقیقات" مبتنی بر اثبات حقیقت اسلام از طریق منطق و علم می باشد و در صدد آن است تا با ارائه مطالب و مقالات نویسندگان مختلف به اثبات حقیقت دین و دیانت و اسلام و معرفی اسلام ناب بپردازد و تحت شعاع قرار دادن تمامی مقوله های جامعه امروزی کار دشواری می باشد از این رو  تصمیم به راه اندازه پایگاه "كنكاشي در افکار و باورها" گردید تا در فضایی تخصصی و ویژه به کنکاش باورهای معاندین و مخالفین اسلام بپردازد باورهایی که همچون آفت بر تن نازنین اسلام افتاده اند و سعی در تجزیه آن می نمایند . از همین رو اهداف اصلی راه اندازی این پایگاه به شرح ذیل اعلام می گردند .

1- بیان افکار و دیدگاه ها و اعتقادات ادیان و مکاتب مختلف

2- نقد و بررسی افکار و باورهای ادیان و مکاتب ( در گام بعدی احزاب و فرق)

3- معرفی و شناساندن چهره واقعی شخصیت ها و بزرگان هر مکتب و آئین

4- معرفی و شناندن متون و مطالب واقعی مطروحه در کتبشان

5- بیان و معرفی چهره حقیقی اسلام ناب برپایه قرآن کریم و روایات صحیحه (در گام بعدی سخنان ائمه و بزرگان دین)

6- انتشار مقالات و مستندات مرتبط با موضوعات مطروحه در لیست موضوعی وبگاه

7- شناساندن چهره واقعی دشمنان جامعه و خارج نشینان  منفعت طلب معاند دین 

8- معرفی افکار انحرافی سلطه یافته در جامعه اسلامی بخصوص قشر نوجوان و جوان

9- مبارزه با بحران هویت دینی و فرهنگی تسلط یافته بر جامعه 

10- معرفی چهره واقعی روشنفکری های کاذب شیوع یافته در جامعه و مبارزه با آنلازم به ذکر است که زمینه فعالیتی این پایگاه مبارزه با مکاتب و ادیان و احزابیست که به طور نامخصوص در افکار و ذهنیات و باورهای جوانان ما تاثیر گذاشته و باعث دوری آنان از اسلام و یا دشمنی آنها با اعتقادات اسلامی و مخالفت با آن می گردد . 

 

همچنین هدق ما در اینجا تحمیل فکر یا نگرشی به کسی نمی باشد و برای اعتقادات و باورهای همه افراد تا وقتی که به دشمنی آشکار با اسلام نپردازند احترام قائل بوده و برای ما دارای اهمیت می باشند اما در صورتی که افراد و یا باورمندان به آن افکار و یا ادیان و مکاتب به مبارزه با اسلام برآمده باشند ما هم بعنوان یک مدافع و باورمند اسلامی و مسلمان و به عنوان محققین اسلامی در مباحث ادیان و مکاتب و افکار و احزاب وظیفه خود دانسته که به دفاع از باورهای انسانی و حقیقی بپردازیم ...

فَبَشِّرْ عِبَادِ﴿١٧ الَّذِينَ يَسْتَمِعُونَ الْقَوْلَ فَيَتَّبِعُونَ أَحْسَنَهُ ۚ أُولَـٰئِكَ الَّذِينَ هَدَاهُمُ اللَّـهُ ۖ وَأُولَـٰئِكَ هُمْ أُولُو الْأَلْبَابِ ﴿١٨سوره مبارکه زمر

مژده بده به بندگانم.آن کسانی که به همه‌ی سخنان گوش فرا می‌دهند و از نیکوترین و زیباترین آنها پیروی می‌کنند. آنان کسانیند که الله هدایتشان بخشیده است، و ایشان واقعاً خردمندند.

 

إِنَّ الدِّينَ عِندَ اللَّـهِ الْإِسْلَامُ ۗ وَمَا اخْتَلَفَ الَّذِينَ أُوتُوا الْكِتَابَ إِلَّا مِن بَعْدِ مَا جَاءَهُمُ الْعِلْمُ بَغْيًا بَيْنَهُمْ ۗ وَمَن يَكْفُرْ بِآيَاتِ اللَّـهِ فَإِنَّ اللَّـهَ سَرِيعُ الْحِسَابِ ﴿١٩ سوره مبارکه آل عمران

بیگمان دین (حق و پسندیده) در پیشگاه الله اسلام (یعنی خالصانه تسلیم فرمان الله شدن) است (و این، آئین همه‌ی پیغمبران بوده است) و اهل کتاب (در آن) به اختلاف برنخاستند مگر بعد از آگاهی (بر حقیقت و صحّت آن؛ این کار هم) به سبب ستمگری و سرکشی میان خودشان بود (و انگیزه‌ای جز ریاست‌خواهی و انحصارطلبی نداشت). و کسی که به آیات الله(اعم از آیات دیدنی در آفاق و انفس، یا آیات خواندنی در کتابهای آسمانی پشت کند و) کفر ورزد (بداند که) بیگمان الله زود حسابرسی می‌کند.

وَمَن يَبْتَغِ غَيْرَ الْإِسْلَامِ دِينًا فَلَن يُقْبَلَ مِنْهُ وَهُوَ فِي الْآخِرَةِ مِنَ الْخَاسِرِينَ ﴿٨٥سوره مبارکه آل عمران

و کسی که غیر از (آئین و شریعت) اسلام، آئینی برگزیند، از او پذیرفته نمی‌شود، و او در آخرت از زمره‌ی زیانکاران خواهد بود.

 

وَمَنْ أَظْلَمُ مِمَّنِ افْتَرَىٰ عَلَى اللَّـهِ الْكَذِبَ وَهُوَ يُدْعَىٰ إِلَى الْإِسْلَامِ ۚ وَاللَّـهُ لَا يَهْدِي الْقَوْمَ الظَّالِمِينَ ﴿٧ سوره مباره صف

چه کسی ستمکارتر از کسی است که بر الله دروغ می‌بندد، در حالی که او به اسلام فراخوانده می‌شود؟! الله مردمان ستمگر را رهنمود نمی‌گرداند (و به حق نمی‌رساند).

 


در صورت وجود هرگونه سوال در ذیل همین پست مطرح نموده تا پاسخ دهیم ...

اطلاعیه

اطلاعیه

این وب وابسته به " پایگاه اطلاعاتی مقالات و تحقیقات " می باشد . که هدف آن روشنگری در باب مسائل مربوط به ادیان و مکاتب و افکار و مبارزه با بحران هویت و روشنفکری کاذب شایع در جامعه می باشد . امری که امروزه سبب انحراف بسیاری از جوانان گردیده است .

 

این وب در دست راه اندازه است ...

*************************************

انقضای خبر در تاریخ شنبه ۱۴ شهريور ۱۳۹۴ صورت پذیرفت ...

 این پایگاه از تاریخ شنبه ۱۴ شهريور ۱۳۹۴ به طوز رسمی فعالیت خود را آغاز نمود ...
 

 

 

 

 

وب در دست ساخت

ليست صفحات

تعداد صفحات : 1
صفحه قبل 1 صفحه بعد